1. TTS HAKINDA
  2. TTS AVANTAJLARI
  3. TTS Nasıl Çalışır?
  4. Montaj ve Servis
  5. TTS İstasyonları
  6. TTS Başvurusu
TAŞIT TANIMA SİSTEMİ İLE YAKIT ALIMLARINIZ GÜVENDE!

Taşıt Tanıma Sistemi, şirket araçlarınızın akaryakıt alımlarını detaylı bir şekilde tarafınıza raporlayarak kontrol altında tutmanızı sağlar, ödeme kolaylığı ve hızlı dolumla vakit kazandırır, muhasebe işlemlerinizi pratikleştirir.
Taşıt Tanıma Sistemi Avantajları Akaryakıt Tüketiminiz için Tam Kontrol Şirketinizin hangi aracına , nerede , ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış , araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, haftalık olarak Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde size rapor ediliyor. Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır. Ödeme Kolaylığı Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya ayda iki defa yapıyorsunuz. Yapıkredi, Akbank yada Garanti Bankası’ndan Shell tanımlı açtıracağınız kredili hesabınız sayesinde tüm ödemeleriniz artık otomatik. Muhasebe Kolaylığı Ayda sadece üç fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalıyor. Böylece masraf fişi düzenleme, fişlerin bilgisayara girişi, fişlerin kontrolü, binlerce akaryakıt faturası, yüzlerce ödeme noktası, el tutan işler için personel zamanı harcama, düzenli rapor alamama gibi problemler ortadan kalkmaktadır. Litre / Kilometre Takibi Akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlanıp, olabilecek kayıplar engellenir. Km kontrolü sayesinde aracınızın tüketim performansını izleyebilirsiniz. Aracınıza TL bazında günlük, haftalık, aylık olarak limit tanımlayabilirsiniz. Aylık limitler her ayın 1'inden ay sonuna kadar geçerli olmaktadır Türkiye'de yaygın geniş hizmet ağı Türkiye sathına yayılmış 850’yi aşkın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılmıştır. Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile yolculuğunuz daha keyifli. Baştan sona avantajlarla dolu bu sistemden siz de faydalanın...
Taşıt Tanıma Sistemi Nasıl Çalışır ?
Lilyum Akaryakıt, ile "Müşteri" Taşıt Tanıma sistemine dahil olmak için anlaşır. Araçlara montajı yapılacak olan ve Shell tarafından üretilen Taşıt Tanıma cihazları Lilyum Akaryakıt tarafından müşteriye kargo ile gönderilir. Taşıt Tanıma cihazları Montaj Merkezi tarafından araçlara monte edilir. Araç, Shell istasyonuna gittiğinde arka camdaki TTS logosu sayesinde tanınır ve TTS pompalarına yönlendirilir. Araç kullanıcısı TTS pompasına yanaşır. İstasyon elemanı yakıt tabancasını aracın deposuna yerleştirdiğinde, aracın depo ağzına monte edilmiş olan Taşıt Tanıma Cihazı ile pompa iletişime geçer. İşlem bitiminde otomatik olarak bir dolum fişi basılır. Bu fiş istasyon elemanı tarafından araç sürücüsüne verilir. Sürücü fişi aldıktan sonra yoluna devam edebilir. Taşıt Tanıma Sistemi kapsamındaki yakıt harcamaları her ayın 15’i ve ayın son günü Lilyum Akaryakıt tarafından müşteriye faturalandırılır. Lilyum Akaryakıt ile yapılan anlaşma çerçevesinde faturaların tahsilatları gerçekleştirilir. Taşıt Tanıma Sistemi ile ilgili tüm raporlama işlemlerinizi kendi bilgisayarınızdan yönetebilir, diğer tüm soru ve sorularınız için Lilyum Akaryakıt ile iletişime geçebilirsiniz.
Taşıt Tanıma Sistemi Montaj ve Servis Taşıt Tanıma Sistemi montaj ve servis merkezlerinin listesine bu adresten ulaşabilirsiniz.
Taşıt Tanıma Sistemi İstasyonları Türkiye'nin farklı lokasyonlarındaki Taşıt Tanıma Sistemi istasyonlarını öğrenmek için aşağıdaki excel dokümanını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
TTS Başvurusu için
(0312) 489 19 19 numaralı telefondan veya
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Tel:
(0312) 489 19 19
Email:
Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres:
Kızılcaşar Mah. 1821. Cad. No :107 İncek ANKARA

Bizi Takip Edin

Facebook 
Twitter 
Linkedin